Menu
Dachówka Tondach - dachówki ceramiczne Kraków

      

 

  

 

W naszej ofercie szeroki wybór dachówek ceramicznych największych producentów.

Aby zobaczyć ofertę kliknij w logo producenta.

 

TONDACH

Pierwszą cegielnię w Gleinstätten wybudowano już w 1881 roku. Dzięki wciąż poprawiającej się jakości wyrobów tego zakładu, które były produkowane zawsze z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, możliwe było wybudowanie następnych zakładów. Obecnie do koncernu noszącego nazwę TONDACH Gleinstätten należą cztery zakłady produkcyjne w Austrii. W tym kraju firma jest jedynym producentem palonej dachówki na rynku.

CREATON

CREATON to nowoczesność i wysoka jakość. Tu estetyka oraz funkcjonalność łączą się w jedność, tworząc zachwycające powierzchnie dachów. CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek ceramicznych, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania, dający możliwość tworzenia niezwykłych zindywidualizowanych rozwiązań. Od wież kościelnych, po dachy budynków w stylu awangardowym – kto tylko sięgnie do oferty CREATON, z pewnością znajdzie właściwe rozwiązanie.

Wentylacja dachu

Wilgoć jest bardzo groźna dla dachu, ponieważ może doprowadzić do osłabienia konstrukcji więźby oraz zmniejszenia właściwości termoizolacyjnych materiałów. Dlatego dla trwałości pokrycia niezwykle istotną rolę odgrywa właściwa wentylacja

Dachówki wentylacyjne wspomagają system wentylacji pod pokryciem, zapewniając dodatkowe miejsce wlotu powietrza. Wykorzystuje się je szczególnie w przypadku dachów o dużych połaciach, gdzie brakuje dostatecznej wentylacji powierzchni pod dachówką połaciową.

   

Biuro Ceramtrans w Krakowie


Wyświetl większą mapę

 

ul. Łagiewnicka 48, 30-417 Kraków

Tel.: 12 267-16-18

Fax.: 12 269-05-71

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Magazyn Ceramtrans w Skawinie


Wyświetl większą mapę

 

ul. Krakowska 99, 32-050 Skawina

Tel. kom.: 502 784 801

Tel. kom.: 509 357 907

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.